Adam Małysz o wielkiej traumie córki! Wyjawił to dopiero po latach!

Adam Małysz o wielkiej traumie córki! Wyjawił to dopiero po latach!

 miała zaledwie kilka lat, kiedy jej ojca pokochała cała Polska. Chociaż starała się trzymać z daleka od blasku fleszy, to jej życie i tak wzbudzało duże zainteresowanie mediów.Wszyscy byli ciekawi, jak żyje jego córka! Ona jednak starała się nie zdradzać szczegółów z życia prywatnego, nawet wtedy, gdy jej mama brała udział w programie "Taniec z Gwiazdami".Chociaż słynny skoczek zakończył karierę sportową już dekadę temu, to nadal uczestniczy w rozmaitych kampaniach reklamowych czy współpracach ze sponsorami. Z okazji swoich 44. urodzin  - aby nasi chłopcy wrócili do dobrego skakania. 

Karolina Małysz od siedmiu lat jest szczęśliwą partnerką Kamila Czyża, z którym podróżuje po świecie. Powiedzieli sobie sakramentalne "tak" we wrześniu ubiegłego roku.

Zaręczyli się w Barcelonie, a . Ostatnio  w podobnym klimacie, który przygotowały dla niej przyjaciółki. 

W jej życiu nie zawsze było tak kolorowo, bowiem popularność rodzica miała swoją cenę. Małysz w ostatniej rozmowie z "Eurosportem" wyznał, że jego ukochana córka w dzieciństwie zmagała się z wieloma problemami.Karolina bała się nawet widoku aparatu fotograficznego

Co więcej, jako dziecko spędzała niewiele czasu ze swoim ojcem, czego Małysz do dzisiaj żałuje.

Były skoczek wyznał, że każdemu sportowcowi uciekają te wyjątkowe chwile z rodziną, a łączenie kariery z życiem prywatnym wcale nie jest proste, a wręcz niemożliwe. 

Dzisiaj Karolina jest już szczęśliwą żoną i spełnioną podróżniczką, która z pewnością patrzy na tatę z większą wyrozumiałością. 

Zobacz też: