Anna Lewandowska nie zdążyła zrobić zdjęcia z okazji Dnia Dziecka

Anna Lewandowska nie zdążyła zrobić zdjęcia z okazji Dnia Dziecka

Anna Lewandowska jest bardzo dumna ze swoich małych córeczek, które z każdym dniem rozwijają się i poznają świat. Klara i Laura są oczkiem w głowie rodziców, którzy chętnie pokazują życie rodzinne w sieci.

Tym razem żona najlepszego polskiego piłkarza nie pokazała nagrania z ćwiczeń ze starszą córką. Ta była bowiem zajęta swoimi sprawami. Lewandowska nie zrobiła sobie z tego powodu zdjęcia z okazji Dnia Dziecka i musiała opublikować swój portret.

"W planach było zdjęcie z dziećmi, ale jedno śpi, a drugie woli bawić się z koleżankami" - napisała na Instagramie popularna trenerka, trzymając w dłoni różowe balony z helem.

Lewandowska nie zapomniała jednak o życzeniach dla najmłodszych oraz dla dorosłych, aby nigdy nie przestali być dziećmi.

"Wiecie, że obecność dzieci wywołuje w dorosłych wiele zachowań prospołecznych? Najczęściej dzielenia się lub obdarowywania innych" - dodała od siebie żona reprezentanta Polski.

Fanom wyraźnie spodobała się oryginalna fotografia. W komentarzach nie zabrakło serduszek i pochwał za ładne i nietypowe zdjęcie z okazji 1 czerwca.


A