Arek "Megakot" Kocik został usunięty z "Królowych Życia"?! Zaskakujące doniesienia

Arek "Megakot" Kocik został usunięty z "Królowych Życia"?! Zaskakujące doniesienia

"Królowe Życia" od wielu sezonów bawią widzów stacji TTV. W programie występują bowiem charyzmatyczne i bajecznie bogate "gwiazdy", które pokazują swoją często luksusową rzeczywistość. Jedną z nich jest właśnie Arek Kocik zwany "Megakotem".

51-letni deweloper ze Szczecina ma za sobą mroczną i podejrzaną przeszłość. Sam Zgorzelski przyznał, że aż cztery jego byłe partnerki straciły życie w różnych okolicznościach. O zamordowanie jednej z nich podejrzewany był sam celebryta.

W tej samej rozmowie przyznał, że cztery jego byłe dziewczyny nie żyją.

O Megakocie znowu zrobiło się głośno, bowiem jego udział w "Królowych życia" postanowił skrytykować Jan Śpiewak - publicysta i działacz społeczny. Mężczyzna nie przebierał w słowach i ostro wypowiedział się o "królewskim" życiu mężczyzny.Zgorzelski znany jest bowiem z dość ekscentrycznego stylu życia. 51-latek często pokazywał się w towarzystwie mającego problemy z prawem Lordem Kruszwilem i głośno opowiadał o zażywaniu narkotyków. Wszystko wypunktował Śpiewak.

Teraz "Pudelek" donosi, że ponoć Zgorzelskim postanowiła zająć się stacja TVN, do której należy TTV. Osoba z produkcji zdradziła portalowi, że Megakota "ostatecznie usunięto z 'Królowych Zycia'". "Pudelek" skontaktował się również z TVN-em, jednakże stacja nie odpowiedziała jeszcze na doniesienia.

Zobacz też:


pomponik.pl