Cezary Tomczyk gościem programu "Tłit"

Cezary Tomczyk gościem programu "Tłit"

Jaki jest sposób Koalicji Obywatelskiej na ratowanie służby zdrowia?

Czy - jako polityk - Cezary Tomczyk rozumie grudniową decyzję rządu, który nie zdecydował się testować Polaków wracających z UK, bo "bał się hejtu"?

Czy w Wielkanoc powinna zostać wprowadzona godzina policyjna? "Kościołów zamykać nie trzeba, trzeba natomiast bezwzględnie przestrzegać obostrzeń" - powiedział prymas Polski abp Wojciech Polak w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski Marcinem Makowskim.

Jak należy wspierać przedsiębiorców, którym znowu zamknięto biznesy?

Marcin Warchoł zachęca w Rzeszowie do głosowania na siebie w najbliższych wyborach. Robi to w centrum miasta, bez maseczki. Czy powinien dostać mandat? Mówią o tym ostro rzecznik rządu oraz wiceszef MSWIA.

Prof. Wojciech Maksymowicz krytykuje rząd, mówiąc że epidemią zajmuje się pięciu ekonomistów.

Premier Mateusz Morawiecki apeluje na łamach "Faktu": "Nie pozwólmy, by interesy polityczne przeważyły nad interesem Polski!". Czy Koalicja Obywatelska będzie głosować za przyjęciem Krajowego Planu Odbudowy?

We wtorek głosowanie Sejmie nad projektem ustawy Ordo Iuris, w którym wyraża się zgodę na wypowiedzenie konwencji stambulskiej. Jakie jest stanowisko Koalicji Obywatelskiej w tej sprawie?

Zapytamy także o TVP, która opublikowała zapisy nagrań z rozmowy Romana Giertycha i twórcy strony "Sok z Buraka". Według państwowego nadawcy mecenas miał "inspirować" powstanie niektórych kontrowersyjnych treści.