Kierowca bmw sam się pochwalił. Policja oglądała jego relację

Kierowca bmw sam się pochwalił. Policja oglądała jego relację

Kierowca bmw prowadził transmisję na żywo ze swojego rajdu uliczkami Przytkowic. Relacjonował, jak podczas jazdy pije alkohol. Traf chciał, że wszystko oglądali policjanci.

Policja oglądała wszystko w komórce
Policja oglądała wszystko w komórce Fot: Wojciech Strozyk/REPORTER
dknom70

Do niecodziennej sytuacji doszło w ostatni weekend. Na policję zadzwoniła osoba, która twierdziła, że ktoś właśnie na żywo relacjonuje swój rajd ulicami miasta, popijając w trakcie alkohol.

Zgłaszający przekazał także, że człowiek ten porusza się bmw i jeździ po terenie Przytkowic, w gminie Kalwaria Zebrzydowska, a filmik można zobaczyć na jednej z aplikacji.

Jak informuje małopolska policja, na miejsce ruszył patrol, a policjanci natychmiast zainstalowali sobie wspomnianą aplikację na telefonach. Dzięki temu, że znali nick kierowcy, również zaczęli go obserwować.

dknom70

Po chwili rozpoznali na nagraniu, jaką drogą jedzie kierowca i ruszyli na miejsce. Zatrzymany to 24-letni mieszaniec powiatu wadowickiego. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca bmw odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Groźby pod adresem Biedronia. Nowe informacje

dknom70

Bądź z nami na bieżąco

dknom70
dknom70