Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcia z wakacji

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcia z wakacji

Nie tylko Robert Lewandowski zdecydował się uciec na moment od codzienności po nieudanym dla Polaków Euro 2020. Reprezentanci Polski odpadli z turnieju po fazie grupowej. "Biało-Czerwoni" nie zdołali wygrać żadnego spotkania. Turniej zakończyli po remisie z Hiszpanią oraz przegranych ze Szwecją i Słowacją.

Na kilka dni wypoczynku udał się też Wojciech Szczęsny z żoną i synem. Rodzina wybrała grecką wyspę Mykonos. To stamtąd Marina wysyła fanom wirtualne pocztówki, które mogą wywołać niemałą zazdrość.

Na Instagramie partnerki polskiego bramkarza widać przede wszystkim jej portrety. Kobieta chętnie publikuje jednak także zdjęcia syna Liama, który bawi się z tatą. Wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody.

"Śródziemnomorski styl" - napisała pod jedną z fotografii Marina, wywołując falę komplementów od internautek. "Przepiękna", "zjawiskowa", "wspaniała" - rozpisują się fani.

Jeszcze niedawno na Wojciecha Szczęsnego wylała się ogromna fala krytyki. Wówczas w jego obronie stanęła właśnie żona. Napisała wtedy, że nie rozumie ludzi, którzy piszą tak okropne rzeczy.

Przypomnijmy, że po pierwszym meczu Polski ze Słowacją Marina zdecydowała się zablokować komentarze na Instagramie. Szczęsny został bowiem autorem samobójczego gola.