Misiek Koterski naśmiewa się z rodzinnej awantury Królikowskiego?! Ostra odpowiedź Antka!

Misiek Koterski naśmiewa się z rodzinnej awantury Królikowskiego?! Ostra odpowiedź Antka!

W mediach wciąż huczy po awanturze w rodzinie Opozdy, która miała miejsce kilka dni temu. Antek towarzyszył mamie Joanny w próbie odebrania jej prywatnych rzeczy z rodzinnego domu w Busku.Cała interwencja spotkała się ze sprzeciwem ojca aktorki, który miał nawet oddać strzał z broni, w momencie, gdy jego była żona i córka chciały się dostać do mieszkania. Zdarzenie zostało uwiecznione na filmie, który Antek opublikował później w mediach społecznościowych.Media błyskawicznie rozpisały się o wstrząsających zdarzeniach, a Królikowski nie zamierzał milczeć. Na jednym z opublikowanych przez niego nagrań wyznał, że słyszał groźby z ust ojca Joanny, a jej siostra trafiła do szpitala.Tuż po awanturze Antek opublikował również zdjęcie na Instagramie, które pochodzi z filmu "Jak pokochałam gangstera".

Pod fotką fani od razu pospieszyli ze słowami wsparcia. Nieco inaczej do sytuacji podszedł Misiek Koterski, który postanowił zażartować ze zdjęcia.

Odpowiedź raczej nie spodobała się Królikowskiemu, który odpisał tylko, że "współczuje tego teściowej, a Kotereski ma nie kręcić beki". Aktor od razu postanowił się wytłumaczyć, że Antek źle go zrozumiał.

Antek chyba nieco spuścił z tonu, bo nie zabrakło już zabawnych emotikonek. Polecił Koterskiemu by ten się "nie podlizywał".

Jak myślicie, czy konflikt został zażegnany?

Zobacz też:

pomponik.pl