Paparazzi przyłapali Jennifer Lopez i Bena Afflecka na pocałunku

Paparazzi przyłapali Jennifer Lopez i Bena Afflecka na pocałunku

W mediach pojawiły się zdjęcia, na których Jennifer Lopez i Ben Affleck wymieniają namiętne pocałunki - poinformowała agencja Reutera. Od tygodnia pojawiają się plotki, że ożywili romans, który zdominował media prawie 20 lat temu.

Zdjęcia zrobione przez paparazzi ukazały się w poniedziałek w "New York Post". Widać na nich Jennifer Lopez i Bena Afflecka całujących się w czasie niedzielnego spotkania z członkami rodziny aktorki w eleganckiej restauracji sushi Nobu w Malibu na zachód od Los Angeles.

Jennifer Lopez, Ben Affleck (2003)Kevin Winter/Getty Images

Przedstawiciele 51-letniej Lopez odmówili komentarza w poniedziałek, zaś przedstawiciele Afflecka nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz.

Głośny romans i zerwane zaręczyny

Lopez i Affleck, nazywani 20 lat temu "Bennifer", stali się najczęściej komentowaną parą w świecie celebrytów na początku 2000 roku. Para zaręczyła się. Prasa rozpisywała się wtedy o pierścionku zaręczynowym z różowym diamentem o masie 6,1 karata. Affleck i Lopez odwołali jednak nagle ślub w 2003 roku i rozstali się kilka miesięcy później.

"Nie pchałam się do show-biznesu dla pieniędzy. Po prostu to kocham"28.12.| - To jest cudowne, że po tylu latach kariery ciągle jest przede mną tyle możliwości. Łapię więc je wszystkie, bo nie chcę niczego przegapić - wyznała piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez w rozmowie z Anną Wendzikowską z "Dzień Dobry TVN". tvn24

Para została sfotografowana razem kilka razy w Los Angels i Miami w ostatnich tygodniach, po tym, jak Lopez i jej były narzeczony, baseballista Alex Rodriguez, odwołali swoje zaręczyny w połowie kwietnia po czterech latach spędzonych razem. Poniedziałkowe zdjęcia były pierwszymi, na których widziano całujących się Lopez i Afflecka.

Portal E! News cytował w zeszłym tygodniu niezidentyfikowane źródło, które mówiło, że Lopez planuje przeprowadzić się z Miami do Los Angeles, aby spędzić więcej czasu z 48-letnim Affleckiem i szukała szkół w okolicy dla swoich 13-letnich bliźniaków Maxa i Emme.

"Sukces przychodzi, gdy działają jako grupa" Ben Affleck dla TVN24 o "Lidze Sprawiedliwości"18.11 | Na ekrany kin trafił kolejny film o grupie superbohaterów ratujących świat przed zagładą. W "Lidze Sprawiedliwości" w reżyserii Zacka Snydera spotkali się między innymi Wonder Woman, Superman i Batman. - Ta historia pokazuje różnych ludzi, którzy działają wspólnie, choć różnią się między sobą - opowiadał odtwórca roli Batmana Ben Affleck w rozmowie z TVN24. - Sukces przychodzi wtedy, gdy działają jako grupa. To myśl, którą warto przekazać młodym ludziom. To jest bardzo aktualne - zaznaczył aktor.tvn24

Max i Emme, wraz z siostrą piosenkarki, Lydią, zostali również sfotografowani, kiedy wchodzili w niedzielę do restauracji w Malibu.

Lopez poślubiła latynoskiego piosenkarza Marca Anthony'ego, jej trzeciego męża, zaledwie pięć miesięcy po rozstaniu z Affleckiem w 2004 roku. Affleck ożenił się, a później rozwiódł z aktorką Jennifer Garner.

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Winter/Getty Images