Piotr Stramowski pokazał córkę. Tak uczcił jej trzecie urodziny

Piotr Stramowski pokazał córkę. Tak uczcił jej trzecie urodziny

i i  od ponad 6 lat są małżeństwem. Kiedy poznali się w 2013 roku, nikt nie dawał im szansy,  parę. W dniu pierwszego spotkania Piotr nie miał jeszcze trzydziestki... Dziś nadal są razem i wychowują wspólnie córeczkę.

 i Katarzyna Warnke pobrali się w 2016 roku na Mazurach. Ceremonia była trzymana w tajemnicy. O tym, że spodziewają się dziecka poinformowali w dość zaskakujący sposób. Oboje wzięli udział w pokazie mody podczas jednego z odcinków popularnego show "Top Model" w 2019 roku. Katarzyna Warnke wystąpiła wówczas w dresie z odkrytym brzuchem, a tym samym widocznymi ciążowymi krągłościami. Aktorka zebrała wówczas burzę oklasków. Niedługo później przyszła na świat córka pary, Helenka. Trudno uwierzyć, że dziewczynka ma już trzy lata. 

 na swoim Instagramie właśnie zamieścił zdjęcie z wtuloną w niego Helenką. Dziewczynka 11 września obchodziła swoje trzecie urodziny.

"Wszystkiego najlepszego Kochanie. 3 latka za Tobą. BRAWO! Dwie "panienki" ze zdjęcia pozdrawiają Wszystkich urodzonych we wrześniu - tak aktor podpisał  wspólne zdjęcie z córką.

Pod postem Stramowskiego pojawiła się masa życzeń dla córki. Fani życzyli jej oraz wszystkim urodzonym w znaku panny wszystkiego najlepszego. Również może pochwalić się, że jest zodiakalną panną. Aktor już 17 września będzie obchodził 35 urodziny. Zatem jest co świętować.

Zobacz także:

***

pomponik.pl