Świątek - Ostapenko w 2. rundzie WTA w Dubaju. O której i gdzie oglądać?

Świątek - Ostapenko w 2. rundzie WTA w Dubaju. O której i gdzie oglądać?

Iga Świątek udanie rozpoczęła rywalizację podczas turnieju WTA w Dubaju. Raszynianka błyskawicznie rozprawiła się z Darią Kasatkiną i tym samym nie udał się Rosjance rewanż za przegrany pojedynek w Australian Open. W środę 16 lutego ok. godziny 8.00 Świątek zmierzy się z Łotyszką Jeleną Ostapenko w walce o ćwierćfinał. Transmisja meczu Świątek - Ostapenko w telewizji na Canal+Sport.

Rozstawiona z numerem "6" w turnieju WTA w Dubaju Iga Świątek nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem w poniedziałek Darii Kasatkiny w pierwszej rundzie. Świątek , a spotkanie trwało godzinę i siedem minut. Było to drugie zwycięstwo Igi Świątek z Rosjanką w 2022 roku. Wcześniej Polka pokonała ją w trzeciej rundzie Australian Open 6:2, 6:3.Czytaj również: 

Jelena Ostapenko zajmuje w światowym rankingu WTA 21. miejsce (Świątek jest dziewiąta). Łotyszka jeszcze szybciej niż Iga Świątek uporała się w Dubaju ze swoją rywalką w pierwszej rundzie. Ostapenko raptem w 54 minuty . Jelena Ostapenko w 2022 r. odpadła w trzeciej rundzie Australian Open, a ostatnio rywalizowała w halowym turnieju w St. Petersburgu, gdzie doszła do półfinału, w którym przegrała z  turniejową "2" Estonką Anett Kontaveit. 

Iga Świątek jeszcze nigdy nie wygrała z Jeleną Ostapenko, a nawet nie udało jej się ugrać jednego seta w starciu z cztery lata starszą rywalką. Obie zawodniczki rywalizowały ze sobą dwukrotnie. Po raz pierwszy Świątek zmierzyła się z Ostapenko w 2019 r. w ramach trawiastego turnieju w Birmingham, a wówczas Łotyszka triumfowała błyskawicznie 6:0, 6:2 w meczu pierwszej rundy. Po raz drugi mecz Iga Świątek - Jelena Ostapenko odbył się cztery miesiące temu w spotkaniu 4. rundy turnieju w amerykańskim Indian Wells. Wtedy mecz był mniej jednostronny, lecz Ostapenko wygrała pewnie ze Świątek 6:4. 6:3. 

Iga Świątek zagra z Jeleną Ostapenko w II rundzie WTA w Dubaju w środę 16 lutego. Mecz Świątek - Ostapenko rozpocznie się o godzinie 8.00. W przypadku zwycięstwa Iga Świątek w ćwierćfinale turnieju w Dubaju zmierzy się ze zwyciężczynią meczu Petra Kvitova/Aryna Sabalenka (rozstawiona z numerem "2") - Marta Kostjuk. Ewentualny mecz ćwierćfinałowy Iga Świątek rozegra najprawdopodobniej w piątek 17 lutego. Zobacz też: 

Transmisja meczu Iga Świątek - Jelena Ostapenko w ramach II rundy WTA w Dubaju w tv na kanale Canal+Sport. Spotkanie Igi Świątek można obejrzeć również online live stream na Canal+Online.Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Świątek - Ostapenko na .

Kiedy spotkanie Igi Świątek w drugiej rundzie WTA w Dubaju? W środę 16 lutego. 
O której godzinie mecz Iga Świątek - Jelena Ostapenko? O godzinie 8.00. 
Gdzie oglądać transmisje tv z meczu Świątek - Ostapenko? Canal+Sport.
Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek - Jelena Ostapenko online live stream? Canal+Online.