TVN i Player.pl prezentują zwiastun nowego serialu „Bunt!”, premiera produkcji 31 stycznia

TVN i Player.pl prezentują zwiastun nowego serialu „Bunt!”, premiera produkcji 31 stycznia

Po tym jak kobieta wprowadza nowe obostrzenia i kary, wychowankowie urządzają strajk.

- Sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie - informuje biuro prasowe TVN Grupy Discovery.

Jan Wieczorkowski w głównej roli

W serialu występują: Jan Wieczorkowski (Tomasz Wilk), Monika Buchowiec (Agata Gawron), Magdalena Turczeniewicz (Anna Krajewska), Antoni Milancej (Bartek Krajewski), Bartosz Picher (Radek Jurgowicz), Lidia Sadowa (Małgosia Jurgowicz), Krzysztof Piątkowski („Winetu”), Marta Mazurek (Kaśka Biela), Weronika Asińska (Monika Zawada) i Paweł Dobek („Ciepły”).

Z kolei w role wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego wcielają się: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Ola Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska ("Lolita"), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki („Jajko”), Jakub Pruski („Hakier”), Aleksander Kaleta („Bolo”) i Maciej Kobiela („Gruby”).

Zdjęcia wystartowały w sierpniu

Zdjęcia do serialu wystartowały w sierpniu 2021 roku, realizowane są w zamku Florkiewiczów w Młoszowej koło Trzebini. Producentami „Buntu!” są Tomasz Karpiński i Marta Fujak, reżyserem formatującym - Darek Twaróg, autorem zdjęć Robert Halastra, a za montaż odpowiada Robert Ciodyk.

Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.

Emisja od 31 stycznia w TVN i Player.pl

Premiera serialu „Bunt!” w i serwisie odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia 2022 roku. Produkcja w TVN emitowana będzie w dni powszednie o godz. 18.25.

W połowie lutego ub.r. na platformie wprowadzono w pełni subskrypcyjny model dostępu - pojawił się pakiet za 4 zł miesięcznie, w którym przy treściach emitowane są reklamy.