Zapytali go, ile wziął za "promocję szczepień"! Odpowiedział!

Zapytali go, ile wziął za "promocję szczepień"! Odpowiedział!

 z zawodu jest trenerem personalnym. Popularność przyniosły mu role w filmach Patryka Vegi, który był jednym z jego klientów. Później stał się gwiazdą serialu "M jak Miłość". W 2016 roku Oświeciński wystąpił w programie kulinarnym Polsatu , a w 2020 roku pojawił się w show "".Prywatnie jest ojcem 13-letniej Mai i nie ukrywa, że córka jest dla niego najważniejsza. To właśnie dla niej postanowił ponownie ożenić się ze swoją byłą żoną, z którą rozwiódł się dwa lata wcześniej. Zaś kiedy jego córka zapragnęła wystąpić w filmie, jej marzenie szybko doczekało się realizacji. 

Gwiazdor poinformował na Instagramie, że ma już za sobą trzecią dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Decyzję o tym podjął razem z żoną, Olą.

 przyznaje, że wierzy z naukę, a nie teorie spiskowe. Zależy mu, aby sytuacja epidemiologiczna się poprawiła, dlatego namawia innych do szczepienia się.

Pod postem na temat przyjęcia trzeciej dawki szczepionki wiele osób gratulowała Oświecińskiemu podejścia. Nie zabrakło jednak krytycznych głosów. Jeden z fanów zapytał, ile zapłacili mu za promocję szczepień. Nikt się nie spodziewał, że aktor odpowie.

Przeczytajcie również:

pomponik.pl