Agata Kornhauser-Duda "kontuzjowana". Ujawnił to prezydent

Agata Kornhauser-Duda "kontuzjowana". Ujawnił to prezydent

- Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia, żeby jednostka dalej się rozwijała tak dynamicznie i żeby wszystkie plany się ziściły - mówił prezydent.

- Niestety nie dała rady być dzisiaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia i która niestety, póki co, bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami, ale chcę bardzo mocno podkreślić, że jest niezwykle zaangażowana w sprawie rozwoju tutejszej jednostki OSP - dodał Andrzej Duda.

W ramach obchodów Dnia Strażaka Andrzej Duda odwiedził jednostkę OSP w Makowie Podhalańskim Dolnym. - Jednostka, która odrodziła się w 2019 roku, którą mieliśmy okazję poznać z żoną i zdobyliście wtedy nasze serca, a przede wszystkim serce Agaty - mówił prezydent. Duda podkreślił, że pierwsza dama osobiście zabiegała o fundusze na zakup nowego wozu strażackiego.

Niepokojący sondaż. Wiceszef MSZ Paweł Jabłoński zmartwiony