Andrzej Piaseczny podłączony pod aparaturę tlenową. Pokazał nagranie ze szpitala

Andrzej Piaseczny podłączony pod aparaturę tlenową. Pokazał nagranie ze szpitala

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj - mówi piosenkarz Andrzej Piaseczny na nagraniu ze szpitala, które w środę opublikował w mediach społecznościowych. Artysta jest poddawany tlenoterapii.

Piosenkarz Andrzej Piaseczny opublikował w środę na swoim profilu na Instagramie nagranie ze szpitala, na którym jest podłączony do aparatury tlenowej.

- Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy mają w nosie, co z nami może się wydarzyć - mówi artysta, z trudem łapiąc oddech. Jak relacjonuje, przebywał przez 10 dni w domu, ale jego stan był wciąż na tyle zły, że trafił do szpitala.

- Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się proszę zasad bezpieczeństwa i higieny - zaapelował Piaseczny. Wokalista podziękował także wszystkim, którzy "z pasją i zaangażowaniem" się nim zajmują.

W styczniu Andrzej Piaseczny świętował swoje 50. urodziny.

Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia podało w środę o 25 052 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, 453 chorych na COVID-19 zmarło.

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Andrzej Piaseczny