Anna Popek o powrocie Joanny Kurskiej do TVP. Nie przebierała w słowach

Anna Popek o powrocie Joanny Kurskiej do TVP. Nie przebierała w słowach

popularność i uznanie widzów zdobyła w 1999 roku, kiedy dołączyła do ekipy programu TVP1 "Kawa czy herbata?". To właśnie ta śniadaniówka sprawiła, że na stałe dołączyła do dziennikarzy telewizji publicznej.

Niedawno Anna Popek udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała co sądzi o powrocie do TVP. Słowa 54-latki mogą wprawić w osłupienie.

W sieci pojawiło się niedawno dość sporo informacji na temat powrotu do pracy w telewizji. Żona byłego już prezesa TVP będzie teraz pracować jako "szefowa" programu "Pytanie na śniadanie".

Dziennikarka portalu jastrzabpost.pl postanowiła porozmawiać z Anną Popek i zapytać się jej co sądzi na temat zmian, jakie zaszły w Telewizji Polskiej. Popek wyjawiła, że według niej "Pytanie na Śniadanie" cechuje się wysoką jakością. Dziennikarka dodała również, że wyniki oglądalności są wysokie i wszystko idzie w dobrą stronę.

"Wydaje mi się, że udało się stworzyć wysoką jakość Pytania na Śniadanie. Wyniki oglądalności pokazują, że to szło w dobrą stronę, bo zdaje się, że główny konkurent Pytania na Śniadanie, czyli Dzień Dobry TVN, w tej konkurencji wypada trochę gorzej. Ten cel, który zawsze był, nawet kiedy ja pracowałam w Pytaniu na Śniadanie, to zawsze sprawdzaliśmy wyniki oglądalności, kto osiągnął lepsze, czy podoba się to, co robimy widzom" - wyjawiła Popek.

Dodatkowo Anna Popek postanowiła poruszyć temat Joanny Kurskiej, która niedawno wróciła do TVP. 54-latka wyjawiła, że nie wie, w jakim kierunku pójdzie nowa szefa, jednak wydaje jej się, że Joanna sprawdzi się na nowym stanowisku.

"Myślę, że to jest i zasługa szefostwa i prowadzących, tematów, być może ładnej oprawy. Myślę, że ten kierunek był dobry. Nie wiem, w jaką stronę pójdzie nowa szefowa, ale wydaje mi się, że wie, na czym polega praca w telewizji i będzie kontynuowała tak pracę, żeby było nie gorzej, tylko lepiej" - powiedziała Popek.

W lipcu 1999 roku została prezenterką TVP1, dla której prowadziła poranny program "Kawa czy herbata?". Od kwietnia do czerwca 2016 roku prowadziła talk-show "Świat się kręci". Od lutego do czerwca 2017 roku współprowadziła poranny program "Dzień dobry, Polsko!". Była prowadzącą dwóch edycji programów rozrywkowych TVP2 "Załóż się" i "Takty Nietakty", a także współprowadzącą program "Pytanie na śniadanie". Prowadziła program "Halo Polonia" dla TVP Polonia i program TVP Info "Wstaje dzień". Od września 2017 roku współprowadzi "Wielkie Testy TVP".Zobacz także: