Dachował samochód, podróżowała nim kobieta z trójką dzieci

Dachował samochód, podróżowała nim kobieta z trójką dzieci

Poważny wypadek w gminie Resko. Samochód dachował. Troje dzieci jest rannych, dwoje w poważnym stanie do szpitala w Szczecinie zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informują służby do wypadku doszło tuż po godz. 9 na drodze wojewódzkiej 152 w gminie Resko. Na drodze między Starogardem i Prusimem kierowany przez kobietę samochód marki BMW wypadł z drogi i dachował.

Jak przekazał nam kapitan Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej, poszkodowanych, oprócz kierującej, zostało troje dzieci.

Na łuku drogi

Komisarz Magdalena Rymszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie przekazała, że do wypadku doszło na łuku drogi. Według policjantki dwoje dzieci zostało zabranych przez helikopter LPR do szpitala w Szczecinie. Ich stan jest poważny. Kobietę i trzecie dziecko do szpitala zabrała karetka pogotowia.

Jak poinformowała nas Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, zabrani przez LPR poszkodowani to 5-letnie dziecko z urazem głowy i 11-letnie dziecko z urazem rękk.

Zabrani karetkami zostali 7-letnie dziecko z urazem klatki piersiowej i ręki oraz 27-letnia kobieta z ogólnymi otarciami i potłuczeniami.

Policja bada okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana – zorganizowano objazdy przez Gardzin i Sosnówko.

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock