Dorota Szelągowska szuka pracownika. Ile można zarobić u gwiazdy?

Dorota Szelągowska szuka pracownika. Ile można zarobić u gwiazdy?

 (41 l.) od lat prowadzi w telewizji programy dotyczące metamorfozy mieszkań. Wraz z ekipą remontuje i aranżuje pomieszczenia kandydatom, którzy zgłosili się do niej osobiście bądź zostali zgłoszeni przez przyjaciół. 

Gwiazda TVN z powodzeniem rozwija też własne studio projektowe i właśnie szuka do niego pracownika. W mediach społecznościowych zamieściła ogłoszenie skierowane do architektów i projektantów wnętrz. Wynika z niego, że kandydat musi mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów i nadzorów. Oprócz tego, wymagana jest umiejętność posługiwania się specjalistycznymi programami. Szelągowska zaznaczyła także w swojej ofercie, że mile widziane jest doświadczenie w projektowaniu domów jednorodzinnych. 

Ze strony Doroty kandydaci mogą spodziewać się zatrudnienia lub umowy cywilnej. Oferuje im biuro na Warszawskim Żoliborzu. Płaci 5 i pół tysiąca złotych na rękę w czasie okresu próbnego. Czy to dużo? Internauci skrytykowali gwiazdę. Ich zdaniem to nie są wygórowane zarobki jak na Warszawę.A waszym zdaniem to dobra oferta?Zobacz też:


pomponik.pl