Julia Wieniawa nie chce słyszeć pytań o byłych partnerów. "Odcięłam się od nich"

Julia Wieniawa nie chce słyszeć pytań o byłych partnerów. "Odcięłam się od nich"

 (23 l.) przebojowo weszła do polskiego show-biznesu. Konsekwentnie od najmłodszych lat przygotowywała się do aktorstwa. Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma

W 2013 dołączyła do stałej obsady serialu . Grała tam Paulinę, dziewczynę Kuby Boskiego. Wystąpiła także w takich hitach małego ekranu jak: "", "Na dobre i na złe", "Druga szansa", "Za marzenia" czy "". Zagrała też główne role w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" oraz u  w "Kobietach mafii".Od kilku lat Julia Wieniawa rozwija też swoją karierę muzyczną. Wydany w 2018 roku singel "Nie muszę" uzyskał status podwójnie platynowej płyty za sprzedaż w ponad 40 tys. kopii. W 2020 wydała czwarty singel "SMRC". W ubiegłym roku miał premierę jej kolejny singiel "Na darmo". Teraz artystka chce się skupić na wydaniu płyty, która ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym miesiącu.


Media od początku interesowały się życiem prywatnym młodej artystki. Szeroko rozpisywano się o jej związkach z i . Mimo że relacje te już dawno przeszły do historii, za każdym razem, gdy jest mowa o kolejnych ukochanych Barona, pojawia się też nazwisko Wieniawy. Artystka reporterowi Pomponik.pl powiedziała, że jest to dla niej męczące.  

Julia Wieniawa przyznała, że nie interesuje się życiem swoich byłych, a już tym bardziej ich kolejnych ukochanych.

Od pewnego czasu aktorka i wokalistka jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim. Para w ubiegłym roku relacjonowała w mediach swoje europejskie wakacje. Na  pytanie reportera Pomponik.pl czy Julia pamięta pierwszą randkę z ukochanym, przyznała szczerze, że było wiele, ale największe znaczenie jedna:


Zobacz też: