Kościerzyna. Seks na ławce w centrum miasta. Kobieta ukarana grzywną

Kościerzyna. Seks na ławce w centrum miasta. Kobieta ukarana grzywną

- Sąd Rejonowy w Kościerzynie wydał wyrok nakazowy, którym wymierzył pani Kamili H. karę 500 złotych grzywny za nieobyczajny wybryk. Wyrok jest nieprawomocny. Obwiniona i oskarżyciel mogą wnieść od niego sprzeciw w terminie 7 dni od doręczenia - poinformował serwis koscierzyna.naszemiasto.pl Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

30-latka jest pierwszą osobą, która usłyszała wyrok w tej sprawie. Jej 36-letni partner stanie przed sądem pod koniec sierpnia.

Zbulwersowani zachowaniem pary przechodnie wezwali policję. Jednak zanim funkcjonariusze pojawili się na miejscu, para zakończyła igraszki i spokojnie się oddaliła.

Jeden ze świadków zachowania pary uwiecznił . Trafiło ono później na stronę jednego z serwisów internetowych. Wykorzystali je policjanci, którzy wspomagając się także nagraniami z kamer monitoringu, szybko zidentyfikowali osoby, które uprawiały seks w centrum miasta.

Okazało się, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna są dobrze znani lokalnej policji. Mają na swoich kontach drobne wykroczenia.

Źródło: koscierzyna.naszemiasto.pl