Loki podbił Wasze serca? To co powiecie na to, jeśli do serialu dołączy Kang Zdobywca?

Loki podbił Wasze serca? To co powiecie na to, jeśli do serialu dołączy Kang Zdobywca?

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Zaprezentowany w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu zwiastun serialu w błyskawicznym tempie podbił serca fanów na całym świecie - również na naszej stronie popularność tego materiału przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Wygląda jednak na to, że nadchodząca produkcja Disney+ skrywa nawet więcej niespodzianek, niż początkowo zakładaliśmy. Według nowych spekulacji to właśnie w tej serii może bowiem zadebiutować kolejny główny złoczyńca MCU, Kang Zdobywca, w którego rolę wcieli się

W czasie Dnia Inwestora Disneya szef Marvel Studios, , ogłosił, że antagonistę na pewno zobaczymy w filmie . Brandon Katz w trakcie podcastu The Post-Credit, powołując się na "wiarygodne źródła", wyjawił jednak, że Kang miałby wcześniej pojawić się także w Lokim - dziennikarz nie podał żadnych innych szczegółów związanych z tą kwestią.

To nie pierwszy raz, gdy w sieci możemy natrafić na pogłoski o udziale Zdobywcy akurat w tym serialu - pierwsza tego typu rewelacja dotarła do nas w lutym tego roku, jeszcze przed obsadzeniem roli łotra. Warto zauważyć, że wprowadzenie Kanga w Lokim wydaje się mieć naprawdę mocne uzasadnienie fabularne: produkcja Disney+ odwoła się w końcu do podróży w czasie, niezwykle istotnego motywu w komiksowej historii Zdobywcy. 

Loki - analiza zwiastuna

Źródło: comicbookmovie.com