Maciej Musiał założy rodzinę? Zapowiadają się poważne zmiany!

Maciej Musiał założy rodzinę? Zapowiadają się poważne zmiany!

 (27 l.) 11 lutego obchodził urodziny. Mama, Anna Musiał życzyła mu, żeby jak najszybciej założył rodzinę, bo wie, jak bardzo bliscy są ważni dla aktora. 

Mimo że od 18 roku życia Musiał nie mieszka w rodzinnym domu, to ma stały kontakt z matką, której wiele zawdzięcza. Wyznał ostatnio w wywiadzie, że za swoje największe talenty uważa empatię i odwagę, których nauczyła go rodzicielka.

Anna Musiał sama jest aktorką i jak nikt rozumie potrzeby syna. Od najmłodszych lat poświęcała mu cały swój czas. 

Maciek od początku był wymagającym dzieckiem. Z relacji mamy wynika, że wstawał już o 3 nad ranem i był gotowy do działania. Nie interesowały go zabawki i książeczki. Rodzice musieli grać na instrumentach, robić występy i zawsze mieć w zapasie jakiś pomysł, którym maluch się zainteresuje. Na szczęście zarówno Anna, jak i ojciec Maćka - znany aktor serialowy, byli za pan brat ze sztuką. Prowadzili teatr dla dzieci, więc w domu było pełno pacynek i rekwizytów. 

Maciej Musiał występy traktował jak coś normalnego. Już w wieku 13 lat zagrał w serialach "", "Hotel pod żyrafą i nosorożcem", a w latach 2011-2020 wcielał się w rolę Tomka Boskiego w serialu komediowym TVP2 "".

Szybko się usamodzielnił. Postanowił wyjechać do Krakowa i tam rozpocząć studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego, które ukończył w ubiegłym roku.

W rozmowie z  w programie "Oświeceni hedoniści" wyznał, że wyjazd z Warszawy był mu potrzebny.

Wrócił odmieniony. Zmężniał, ale nadal pamięta o mamie i rodzinie. Święta zawsze , który jest dla niego bardzo ważny. Marian Markiewicz jest weteranem II wojny światowej, żołnierzem Armii Krajowej ps. "Maryl", jednym z żołnierzy wyklętych, a także uczestnikiem "Burzy" w Wilnie. Został odznaczony Krzyżem Walecznych.

Czy zatem Maciej Musiał szybko założy własną rodzinę? Czy życzenia mamy się spełnią?***Zobacz też: