Marta Manowska wyznała prawdę. Chodzi o jej nowy związek

Marta Manowska wyznała prawdę. Chodzi o jej nowy związek

Marta Manowska (38 l.) to dziennikarka, która zyskała popularność, jako prowadząca program "Rolnik szuka żony". Ostatnio pojawiły się plotki, że prezenterka jest związana z bratem jednego z uczestników, Robertem Bodziannym. Para wybrała się razem na wakacje, co szybko odkryli internauci, porównując ich relacje na Instagramie. Do teraz nie było wiadomo, czy coś ich łączy, ponieważ oboje unikali tematu i nie komentowali medialnych doniesień. Aż nagle, Marta Manowska zdecydowała się na szczere wyznanie.

Na początku roku Marta Manowska wybrała się na urlop. Podróżowała po Meksyku, Kostaryce, Belize oraz Panamie. Początkowo nie chciała zdradzać, kto jej towarzyszy. Odkryli to jednak internauci, którzy porównali jej relacje na Instagramie z profilem brata uczestnika "Rolnik szuka żony", Gdy wyszło na jaw, że , od razu pojawiły się plotki na temat tego, co ich łączy. Sugerowano, że są w związku, ale na chwilę obecną nie chcą tego upubliczniać. Atmosferę podgrzały doniesienia z jesieni 2021 roku, gdy Manowska wyznała, że jest szczęśliwie zakochana.

Ostatnio Robert Bodzianny ogłosił, że wraca do Polski na wesele brata. Pojawiły się pytania, kto będzie mu towarzyszył i czy może to Marta Manowska pójdzie z nim na rodzinną uroczystość. Szybko okazało się jednak, że 

Teraz parę dzielą tysiące kilometrów, ale mimo to nie ukrywają, że wciąż o sobie myślą. Marta Manowska opublikowała na którym wysyła buziaki do kilku osób. Na samym szczycie oznaczonych znalazł się... Bodzianny, który w odpowiedzi na te relację, udostępnił ją u siebie i życzył jej powodzenia. 

Oboje unikali komentowania tego tematu, a milczenie jedynie podsycało plotki o ich rzekomym związku. W końcu dziennikarka postanowiła odnieść się do tych spekulacji i wyznała prawdę. Podczas rozmowy w "Pytaniu na śniadanie", powiedziała, że Bodzianny jest jedynie jej znajomym i kompanem podróży. Nic więcej ich nie łączy...

***

Zobacz także: