Milionerka Przetakiewicz radzi, jak przyciągać majątek. Internauci szybko ją zgasili

Milionerka Przetakiewicz radzi, jak przyciągać majątek. Internauci szybko ją zgasili

jest obecnie w nowym związku, z majętnym producentem i byłym mężem Kayah Rinke Rooyensem. Działa również na rzecz kobiet, próbując wpajać im, że

Na swoim Instagramie zorganizowała live'a z cyklu "Pieniądze szczęście dają", podczas którego rozmawiała z blogerką i edukatorką finansową dr Anną Smolińską m.in. na temat przyciągania do siebie majątku.

Jak przekonywała, kobiety mają wiele możliwości, by się szybko wzbogacić lub potroić fortunę. Oczywiście mogą związać się z majętnym facetem i całe dnie spędzać na organizowaniu pracy gosposi i ogrodnika, ale zapewne nie taką drogę na skróty Joasia miała na myśli.

Internauci żywo komentowali live'a milionerki i zwracali uwagę, że nie wszyscy mają równy start, środki na edukację czy możliwość spółkowania z Kulczykiem.

oczywiście nie zgodziła się z takim punktem widzenia i ripostowała, że "można się kształcić" w kierunku inwestowania i ubezpieczania. Szczegółów, skąd wziąć przysłowiowy wkład własny, jednak nie podała.

Dr Smolińska z kolei radziła, by inwestować to, co się ma i nie liczyć na bogatego faceta, a tym bardziej na państwo. Nie wspomniała jednak, co robić, kiedy się... nie ma. Jej zdaniem odkładając regularnie co miesiąc niewielkie pieniądze, dochrapiemy się dobrej emerytury.

z domu nazywa się Jaroszek. Z wykształcenia jest prawniczką, posiada uprawnienia radcy prawnego. Jak można przeczytać w Wikipedii, będąc na trzecim roku studiów (!) wraz z ówczesną bratową założyła w 1992 firmę "Vita-Dent Centrum Stomatologiczne", jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Wiele lat później, z pomocą Karla Lagerfelda - markę odzieżową La Mania.

W 2018 zainicjowała ruch społeczny Era Nowych Kobiet, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla kobiet z różnych środowisk do dzielenia się doświadczeniami i wspólnych aktywności. Za tę inicjatywę została nagrodzona podczas gali tygodnika "Wprost".

Joanna Przetakiewicz mówi wprost, jak przyciągnąć do siebie fortunę - najlepiej telepatycznie. Niedawno zamieściła posta, w którym tłumaczyła, że kocha pieniądze z wzajemnością.

Zdaniem Przetakiewicz fortunę można do siebie po prostu przyciągnąć odpowiednim nastawieniem i mówić o pieniądzach bez strachu, ascezy czy hipochondrii.

Zobacz też: