Nie żyje 27-letni motocyklista. Wyprzedzał kolumnę samochodów

Nie żyje 27-letni motocyklista. Wyprzedzał kolumnę samochodów

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę po południu na drodze krajowej nr 60 w powiecie płockim. Nie żyje 27-letni kierowca. Trasa, na której doszło do tragedii, jest zablokowana.

Wypadek na dk. 60. Nie żyje 27-letni motocyklista
Wypadek na dk. 60. Nie żyje 27-letni motocyklistaŹródło: East News, Fot: Jakub Walasek
d4ht8xf

Informacje o śmierci 27-letniego motocyklisty przekazał st. asp. Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Śmiertelny wypadek na dk 60. Nie żyje 27-latek

Do tej tragedii doszło w Nowym Trzepowie (powiat płocki, województwo mazowieckie) na drodze krajowej nr 60 około godziny 17.

d4ht8xf

"27-letni motocyklista, wyprzedzając kolumnę samochodów, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka audi. Kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu" - poinformował policjant.

Po tym zderzeniu droga krajowa nr 60 została zablokowana. Na miejscu pracują służby. Mundurowi wprowadzili objazdy lokalnymi drogami.

Zobacz też: Dziecko krztusi się i traci oddech. Nagle przychodzi ratunek

Kolejny śmiertelny wypadek w woj. mazowieckim

Do tragicznego wypadku doszło także w piątek ok. godziny 22 w miejscowości (gm. Wąsewo, powiat ostrowski, województwo mazowieckie) 17-letni motocyklista wjechał w dwie 17-latki. Dziewczyny siedziały na ławce przy kapliczce.

d4ht8xf

Jedna z dziewcząt zmarła. Druga w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Z ustaleń śledczych wynika, że nastolatek na motocyklu jechał z rówieśnicą. Na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w 17-latki.

d4ht8xf

Bądź z nami na bieżąco

d4ht8xf
d4ht8xf