Policja poszukuje zaginionego Bartłomieja Kowalskiego

Policja poszukuje zaginionego Bartłomieja Kowalskiego

Policjanci z Woli poszukują zaginionego 28-letniego Bartłomieja Kowalskiego. Po raz ostatni mężczyzna był widziany w środę około południa w alei "Solidarności".

"17.02.2021 roku w godzinach południowych zaginiony ostatni raz był widziany przy przejściu dla pieszych w al. "Solidarności" w Warszawie. Mężczyzna porusza się z charakterystycznym bujaniem ciała do przodu i tyłu, w trakcie rozmowy zaginiony może energicznie poruszać rękami – tik nerwowy, mówi sam do siebie" - czytamy w komunikacie policji

Jak podaje policja, mężczyzna ubrany był w kurtkę pikowaną koloru czarnego, czapkę koloru siwego, "komin" szaroczarny, spodnie dżinsowe koloru granatowego, buty typu traper - trzewiki za kostkę koloru czarnego. Zaginiony ma około 180 cm wzrostu i 85 kilogramów wagi.

"Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV ul. Żytnia 36, tel. dyżurny 47 723 94-50 lub pod całodobowy numer 112 za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl" - informuje policja.

Dzieci, których przez lata nie udało się odnaleźć08.05. | Ola, Łukasz, Malwinka, Ania, Patryk, Kamil i jeszcze kilkoro dzieci. Wszystkie zniknęły nagle, lata temu. Niektóre bez śladu, jakby rozpłynęły się w powietrzu. Po innych, jak po dziesięcioletnim Mateuszu spod Zamościa, pozostają poszlaki i strzępki informacji - niestety zbyt chaotyczne i niezrozumiałe, żeby wyłonił się z nich spójny obraz tego, co działo się tuż przed zniknięciem. Chociaż dla niemal wszystkich te historie od dawna są już historią, to rodziny ciągle wierzą, że poznają prawdę. A policjanci - jak deklarują - nie przestają szukać.TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: KRP IV