Sophie Turner pokazała zaokrąglony brzuszek! Szalała w skąpym bikini na plaży…

Sophie Turner pokazała zaokrąglony brzuszek! Szalała w skąpym bikini na plaży…

Chociaż zarówno , jak i  są znanymi osobistościami, tak obydwoje starają się chronić swoją prywatność. O skandalach z ich udziałem nie słychać, a to sprzyja pielęgnowaniu łączącego ich uczucia. Na wielu zdjęciach wykonanych przez paparazzi w trakcie ich związku widać, jak dobrze czują się w swoim towarzystwie. Najnowsze zdjęcia wskazują również na to, że spodziewają się kolejnego dziecka.

Niedawno małżeństwo wybrało się na spacer wraz z córką Willą. Aktorka zdecydowała się założyć na spacer krótki top, który odsłonił jej zaokrąglony brzuch. Fotografie ze spaceru zapoczątkowały spekulacje o drugiej ciąży. Ponadto Sophie niejednokrotnie wymownie dotykała ręką brzucha, co zdaniem jej fanów potwierdza dotychczasowe przypuszczenia.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Sophie Turner i Joe Jonasa podczas wypadu na plażę w Miami. Aktorka relaksowała się na plaży w towarzystwie ukochanego i grupki dobrych znajomych. Na tę okazję założyła dwuczęściowy strój kąpielowy, który uwidocznił jej pokaźny brzuszek.

Odziana we wzorzyste bikini aktorka przechadzała się po plaży, łapiąc promienie słońca. Stroniła od wody, jednak znajome Sophie zdołały zaciągnąć ją wreszcie do wody. Gwiazda przełamała opory i już po chwili świetnie bawiła się ze znajomymi wśród delikatnych fal. Podczas wypadu nad ocean 26-latka zdawała się być w wyjątkowo dobrym nastroju. Uśmiech prawie nie schodził jej z twarzy. Kąpieli w oceanie nie odmówił sobie także Joe Jonas, który zachwycał wyrzeźbioną sylwetką.

Zobacz też:

pomponik.pl