Thomas Jane chciałby wrócić do Punishera jako reżyser. W głównej roli widzi Jona Bernthala

Thomas Jane chciałby wrócić do Punishera jako reżyser. W głównej roli widzi Jona Bernthala

wcielił się w Franka Castle w filmie z 2004 roku. Reżyserem był wówczas , którego produkcja nie cieszyła się wielką popularnością i uznaniem krytyków. Dopiero serialowy z udziałem od Netflixa, przyniósł blask postaci z komiksów Marvela.

Jane po latach rozpoczął karierę reżyserską, debiutując obrazem Mroczna kraina w 2009 roku. W rozmowie z portalem ComicBook.com zdradził, że chciałby ponownie zmierzyć się z tą postacią na ekranie, tym razem stojąc za kamerą jako reżyser.

To zależy od tego, czy fani naprawdę chcieliby mojego powrotu i znalazłby się scenariusz. Wystąpiłem w krótkometrażówce, ponieważ w filmie nie oddano do końca sprawiedliwości postaci Franka Castle'a. Uwielbiam to, co Bernthal zrobił w serialu Netflixa i uważam, że jest świetnym Punisherem. Chciałbym wyreżyserować film o Punisherze z Bernthalem w roli głównej, bo jest świetnym aktorem.

Na ten moment nie wiadomo, czy Marvel Studios ma plany wobec tego bohatera. Uważa się, że skoro do swojej roli Daredevila ma powrócić , to także Bernthal powinien ze swoją postacią pojawić się na ekranie produkcji MCU. Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: materiały prasowe