Wypłynęły zdjęcia Adele! Tańczy i rozbiera się w nocnym klubie!

Wypłynęły zdjęcia Adele! Tańczy i rozbiera się w nocnym klubie!

 ma co świętować! Na tegorocznej gali  artystka otrzymała aż 3 statuetki w kategoriach: płyta roku "30", artysta roku i utwór roku "Easy On Me". W ciągu swojej dotychczasowej kariery, Adele zebrała już 12 nagród Brit Awards, co plasuje ją na drugim miejscu. Lepszy od niej jest jedynie Robbie Williams.

Po takim sukcesie Adele postanowiła świętować swoje zwycięstwo w... nocnym klubie gejowskim w Londynie!

W czwartek 10 lutego Adele wybrała się do Londyńskiego klubu Heaven na imprezę G-A-Y's Porn Idol. Jest to konkurs polegający na rozbieraniu się i tańczeniu na rurze. 

Piosenkarkę nagrano w momencie, gdy w świetle reflektorów wyginała się i śpiewała "It's Raining Man" zespołu The Weather Girls. Adele bawiła się tak dobrze, że w pewnym momencie wskoczyła na scenę. 

Wykonała krótki taniec na rurze, który spowodował, że publiczność w klubie oszalała! Ten moment został uchwycony przez jednego z jej fanów i wrzucony na Twittera. Gdy tańczyła, gospodarz imprezy, znany Drag Queen Cheryl Hole (występował w programie RuPaul's Drag Race UK), głośno wiwatował i zachęcał wszystkich do oklasków.

Po zakończonym tańcu na rurze, artystka wybrała zwycięzcę konkursu. Nie mogło też zabraknąć pamiątkowego zdjęcia na Instagramie.


Adele była ubrana w pastelowy garnitur Fendi, który zdecydowanie jest zbyt zabudowanym strojem, jak na taką imprezę. Dlatego stwierdziła, że rozepnie marynarkę i będzie paradować w samym staniku! Garnitur Fendi kosztuje trzy tysiące funtów.

Fani długo musieli czekać na kolejny album artystki z Wielkiej Brytanii. Jej ostatnia płyta "21" okazała się niebywałym sukcesem - wtedy też na dobre zaczęła się kariera Adele. 

W międzyczasie Adele zdążyła urodzić dziecko, rozwieść się z Simonem Koneckim,  i zamieszkać w domu Los Angeles wartym 9,5 miliona dolarów. Niestety fani nie mogli długo cieszyć się jej powrotem. Przez pandemię odwołano wszystkie koncerty, o czym  na Instagramie 24 godziny przed pierwszym wydarzeniem! Za jeden występ miała otrzymywać pół miliona funtów. Fortuna przeszła jej koło nosa.

Adele od jakiegoś czasu spotyka się z Richem Paulem, 40-letnim agentem sportowym. Na czerwonym dywanie podczas Brit Awards 2022 eksponowała swój gigantyczny diamentowy pierścionek. Fani są zdania, że piosenkarka jest już zaręczona. Zakochana artystka mówi o swoim związku, że jest "niesamowity, otwarty i najłatwiejszy", w jakim kiedykolwiek była. Niedawno para była widziana na meczu finałów NBA.

Zobacz też: